Jestem użytkownikiem Degoo od kilku lat. Jestem z tej oferty zadowolony. Mam jednak uwagi.
Brakuje mi możliwości zarządzania plikami i ich przesyłania poprzez aplikację desktopową, bo obsługa w przeglądarce jest bardzo niewygodna i nieefektywna. Prezentacja plików i folderów nie jest optymalna. Brakuje mi widoku listy z małymi ikonami, która przydałaby się do przeglądania zwłaszcza folderów z dużą ilością plików.
Pozdrawiam Andrzej