Sale has ended but you can still get this app.
Download LYS Yazarlar Now

Description

LYS Yazarlar, LYS-3 Edebiyat bölümünde karşına çıkacak sorulara seni hazırlar ve çalışmanı hızlandırır.

2013 senesinden beri yaklaşık 100,000 kişi sınava hazırlanırken LYS Yazarlar kullandı!

Neden mi?

– O an internetin olmasa bile istediğin bilgiye anında erişirsin

– Eser ismi yazarsın, yazarını gösterir. Yazar ismi yazarsın, hangi akımdan olduğunu verir. Bir akım yazarsın, o akımdaki tüm yazarları listeler. Sözlük kullanır gibi hızlıca arama yapabilirsin.

– 275 yazarın biyografileri ve kronolojik eser listesini cebinde taşımış olursun. 3000 üzerinde eser içeren eserler sözlüğüne sahip olursun. Çalışırken takıldığında bunlar işini çok kolaylaştırır.

– 4000 soruluk bir soru bankasına sahip olursun. İnternetten soru bulup çözmene gerek yok. Hepsini derledik topladık bir araya getirdik. Testleri çözdükçe netlerini gör ve doğru cevapları öğren.

– Canın sıkıldıkça açıp oynayabileceğin iki tane pratik oyun tipi yarattık. Yazar – eser eşleştirme ve eser – tür eşleştirme. En yüksek skoru yapmaya çalış! Arkadaşlarınla yarış ve en önemlisi oynarken bol bol tekrar yap, yeni şeyler öğren.

Kısacası, sınav gününe kadar seni motive edecek, işleri senin için kolaylaştıracak bir uygulama yaptık. Bu uygulamanın bir başka örneği daha yok. Ayrı ayrı uygulamaların sunduğu tüm özellikler bu uygulamada tek pakette, şık ve hızlı bir arayüzle karşında.

Başka neler yok?
– Kullanırken internet bağlantısına gerek yok.
– Ufacık bir özellik sunup geri kalan özellikleri paralı yapmak yok.
– Eksik, yanlış gördüğün yerleri mesaj attığında cevap alamamak, umursanmamak yok.
– Uygulamayı bir kere satıp sonra hiç güncelleme göndermemek / hataları düzeltmemek yok.

Emin olamıyorsan, ödediğim paraya değecek mi diye merak ediyorsan Facebook sayfamızda ve web sitemizde çok daha ayrıntılı bilgi ve uygulamanın tüm özelliklerini bulabilirsin.

Herkese şimdiden sınavda başarılar :)

You are allowed to use this product only within the laws of your country/region. SharewareOnSale and its staff are not responsible for any illegal activity. We did not develop this product; if you have an issue with this product, contact the developer. This product is offered "as is" without express or implied or any other type of warranty. The description of this product on this page is not a recommendation, endorsement, or review; it is a marketing description, written by the developer. The quality and performance of this product is without guarantee. Download or use at your own risk. If you don't feel comfortable with this product, then don't download it.

You May Like


Reviews for LYS Yazarlar

There are no reviews yet.

Submit Your Review

This is for reviews only. If you want to post suggestions or comments, ask questions, or need help, please post in the discussion forum.